Optyka myśliwska Wrocław

Optyka myśliwska i sportowa


Oferujemy szeroki zakres optyki myśliwskiej i sportowej sprawdzonych i uznanych marek. Znajdziesz u nas celowniki, lunety kolimatory, termowizory i noktowizory. Służymy pomocą w doborze odpowiedniej optyki.

Znajdziemy produkt odpowiedni dla każdej kieszeni naszego Klienta. Posiadamy sprawdzone rozwiązania dla myśliwych np. gdy niezbędna jest zamiana kolimatora na lunetę bez potrzeby ponownego przystrzeliwania broni.

Strzelcom długodystansowym znajdziemy lunetę dostosowaną do specyfiki uprawianej dyscypliny. Dla karabinków bazujących na systemie AR lub AK mamy szeroki wybór kolimatorów takich marek: Aimpoint, PWS, Vortex,

W razie potrzeby sprowadzimy na zamówienie odpowiedni celownik. Skontaktuj się z naszym sklepem, poinformujemy cię o cenie i dostępności towaru.

Optyka Myśliwska Wrocław

Czy warto ulepszać dobrą broń? Zawsze! Broń dzięki dobrej optyce myśliwskiej jest jeszcze lepsza. Docenicie to podczas polowań. To dzięki niej bezpiecznie oddamy precyzyjny strzał do dobrze rozpoznanego celu nawet w najbardziej trudnych warunkach.

Luneta celownicze

Optyka myśliwska i sportowa w naszym sklepie to najwyższej jakości:

  • Celowniki i lunety – coś w sam raz dla strzelców długodystansowych i myśliwych. Odpowiednio dobrane dadzą nam możliwość szybkiego namierzenia celu i oddania precyzyjnego strzału. Celowniki można montować karabinkach, karabinach, sztucerach lub broni typu ASG. Są obowiązkowe dla myśliwych polujących w nocy i przy trudniejszych warunkach oświetleniowych
  • Kolimatory - najchętniej wybierane przez strzelców dynamicznych i sportowych. Celowniki tego typu, po złożeniu się do strzału i spojrzeniu przez kolimator, na celu wyświetlą nam charakterystyczny czerwony punkt. Zaletą kolimatorów jest: szerokie pole widzenia i możliwość szybkiego oddania strzału nawet do szybko poruszającego się obiektu. Dużą zaletą jest szybkość montażu i możliwość ponownego użycia bez potrzeby ponownego przystrzeliwania broni. Dla karabinków bazujących na systemie AR lub AK mamy szeroki wybór kolimatorów takich marek: Aimpoint, PWS, Vortex.
  • Termowizory - specjalistyczne urządzenie, doskonałe na polowania. Termowizor pomaga wychwycić obiekt wykorzystując jego temperaturę. Niezależnie od pory dnia oraz warunków atmosferycznych, urządzenie wychwytuje ciepłe przedmioty i organizmy i wyświetla je na ekranie celownika.
  • Noktowizory - nowoczesne rozwiązanie dla nocnych łowców. Noktowizor daje możliwość obserwowania terenu przy słabej widoczności i ograniczonym oświetleniu. Dzięki zastosowaniu tej technologii zobaczymy wyraźnie każdy nawet nie oświetlony cel.

Sklep z bronią Wrocław

Jak widzisz, optyka myśliwska i sportowa posiada wiele ciekawych i pożytecznych rozwiązań. Optykę dobieramy pod wymagania sprzętowe oraz określony budżet klienta. Pomożemy w doborze przyrządów optycznych dla strzelców długodystansowych oraz myśliwych.

Skontaktuj się z nami


Dealer Roku SVRN - Multi Gun