Sklep z czarnym prochem Złoty Stok

Proch czarny i broń czarnoprochowa


Oferujemy w ciągłej sprzedaży prochy czarne marki Złoty Stok ZS1 - FFFFG, ZS2 - FFFG, ZS3 - FFG, ZS4 -1,5 FG oraz prochy czarne Szwajcarskie No2. – FFFG, No.3. - FFG.

W naszym sklepie bez problemu zaopatrzysz się w kapiszony, kule, smary do komór, zapasowe kominki. Kupisz u nas narzędzia niezbędne do wymiany kominków lub praski do szybkiego osadzania kul w bębnach. Zadbamy też o czystość Twojej broni czarnoprochowej i twoje bezpieczeństwo.

U nas obejrzysz najpopularniejsze modele broni czarnoprochowej. Będziesz mógł się z niej przymierzyć tak by uniknąć nietrafionego zakupu przez internet. Współpracujemy z Firmą Saguaro oraz importerami broni czarnoprochowej Pietta i Uberti. Modele broni której nie mamy sklepie sprawdzamy na zamówienie w ciągu 48h od momentu zamówienia.

Skontaktuj się z naszym sklepem aby uzyskać szczegółowe informacje. Gdy przyjeżdżasz do nas z daleka zadzwoń do naszego sklepu potwierdzimy dostępność i odłożymy dla ciebie odpowiedni proch.

Co to jest czarny proch?

Czarny proch jest znany już od IX wieku. Proch był głównie wykorzystywany do działań militarnych oraz podboju dzikiego zachodu. Obecnie najczęściej sięgają po niego strzelcy czarnoprochowi, bractwa Kurkowe oraz grupy rekonstrukcyjne. Cały czas rośnie liczba pasjonatów korzystających z dobrodziejstw czarnego prochu w tradycyjnej broni czarnoprochowej dostępnej bez zezwolenia.

Czarny proch - sklep Wrocław

W sklepie Multi-GUN oferujemy w ciągłej sprzedaży renomowany i najpopularniejszy w Polsce czarny proch Złoty Stok ZS1 - FFFFG, ZS2 - FFFG, ZS3 - FFG, ZS4 -1,5 FG oraz prochy czarne Szwajcarskie No2. – FFFG, No.3. - FFG.

Dlaczego warto wybrać czarny proch Złoty Stok? Ze względu na przystępną cenę i doskonałą jakość, która jest gwarantowana od 1692 roku.

Broń czarnoprochowa

Jeśli chcesz rozpocząć przygodę z bronią czarnoprochową, konieczne będzie zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt. Nie martw się, nasi specjaliści doradzą w jaki sposób wybrać broń i pasujący do niej czarny proch. Bez problemu w naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze modele broni czarnoprochowej takich firm jak Pietta, Uberti, Davide Pedersoli czy Saguaro.

Co więcej - możesz je dokładnie obejrzeć przed zakupem na żywo w naszym sklepie z bronią. Jeśli aktualnie nie posiadamy modelu broni czarnoprochowej takiej, jakiej oczekujesz - nie martw się. Sprowadzamy modele w 48h od momentu złożenia zamówienia.

Czarny proch Wrocław

Nasze produkty w połączeniu z bronią to mieszanka - dosłownie - wybuchowa! O nic się jednak nie martw, zadbamy o Twoje bezpieczeństwo z obchodzeniu się z bronią, a także zadbamy o jej czystość. Wszystko po to, abyś mógł doświadczać prawdziwej przyjemności ze swojego hobby. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również kapiszony, kule, smary do komór praski do ładowania bębnów, i akcesoria do wymiany kominków.

Jak używać broni czarnoprochowej?

Dla nowych miłośników broni czarnoprochowej organizujemy krótkie kursy instruktażowe. W przystępny sposób dowiecie się jak bezpiecznie zacząć przygodę z czarnym prochem i oddać swój pierwszy czarnoprochowy strzał.

Skontaktuj się z nami


Dealer Roku SVRN - Multi Gun